Pie Mimi saņem pateicību no Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces!

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piektdien, 26.jūnijā, Saeimas namā pasniedza pateicības rakstus Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē atbalstītājiem.
Pasākumā Saeimas priekšsēdētāja uzrunāja to Latvijas un ārvalstu uzņēmumu pārstāvjus, kuri snieguši atbalstu Latvijas prezidentūrai, bez atlīdzības piedāvājot savas preces un pakalpojumus.

„Šodien man ir iespēja pateikties tieši jums: vēstniecību pārstāvjiem un mūsu uzņēmumiem,” savā uzrunā sacīja Mūrniece. „Pavisam drīz uzņēmumu un organizāciju portfolio, kā arī daudzu jo daudzu profesionāļu darba pieredzes aprakstus rotās pelnītais ieraksts par prezidentūras sagatavošanu un veikšanu. Taču vislielākais ieguvums ir pārliecība. Diplomātiem tā ir pārliecība par spēju atbalstīt šo sarežģīto vingrinājumu ļoti labā kvalitātē. Mūsu Latvijas uzņēmumiem tā ir pārliecība par sevi, par valsti, kas veikusi sarežģītu, bet tās reputāciju stiprinošu pasākumu.”

Prezidentūras atbalstītājus I.Mūrniece sveica kopā ar Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta direktori Kristīni Pommeri.

Avots: www.saeima.lv