ONUB uzņem trīs jaunus biedrus

Vakar Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) pirmajā jaunā gada valdes sēdē tika uzņemti trīs jauni biedri – Ogres novada uzņēmēji. Uzņēmēji valdes sēdē arī skatīja nākamā tautsaimniecības plānošanas perioda (2014.-2017.gads) iespējamos tautsaimniecības attīstīšanas projektus Ogres novadā, kā arī citus aktuālos jautājumus.

ONUB valdes sēdē tika uzņemti trīs jauni biedri.

Jānis Dilāns, SIA “JJ Trading” vadītājs- uzņēmums, kas specializējas dekoratīvo sveču ražošanā. Uzņēmumā ražotā produkcija ir pilnīgs roku darbs, izmantojot augstvērtīgus izejmateriālus, tā galvenie ražošanas kritēriji- pēc iespējas kvalitatīvāks produkts un dizains visām gaumēm.

Andris Bērziņš, kas ir 2 uzņēmumu, kuri nodarbojas ar plaša veida reklāmas materiālu izstrādi, vadītājs- SIA “Reklāmasveikals.lv” piedāvātie produkti sākot no poligrāfijas darbiem (bukleti/uzlīmes/katalogi), prezentreklāmas (pildspalvas/t-krekli) un vides reklāmas (baneri/reklāmas stendi) un SIA „Vides reklāmas risinājumi”, kas specializējas gaismas reklāmas izstrādē.

Trešais jaunais ONUB biedrs- Sabīne Zviedre, SIA “Pie Mimi” vadītāja. SIA „Pie Mimi” ir jauns un radošs mikrouzņēmums, kas nodarbojas ar konditorejas izstrādājumu ražošanu- piedāvājumā firmas logo cepumi vienā krāsā, divās vai vairāk krāsās, speciālu formu cepumi un cepumu iepakošana.

Visi jaunie biedri vēlmi iesaistīties ONUB darbā pamato ar vajadzību vairāk uzzināt par uzņēmējdarbības vidi Ogres novadā, dalīties un iegūt pieredzi biznesa vadībā. Protams, būtiski ir veidot jaunos kontaktus un, kā uzrunājot jaunos biedrus, minēja ONUB valdes priekšsēdētājs Māris Kapusts: “savstarpējas sadarbības veidošana ONUB dalībnieku vidū ir viena no biedrības darba prioritātēm. Es priecājos, ka arvien jauni uzņēmēji atrod mūsu biedrību un izsaka vēlmi pievienoties, šobrīd esam jau 22 biedri. Tas ir apliecinājums mūsu darbam, un, protams, motivē arī tālāk attīstīt biedrību. Mēs ar prieku uzņemsim biedrībā katru aktīvu Ogres novada uzņēmēju”.

ONUB biedri arī diskutēja par iezīmētajiem attīstības projektiem Ogres novadā nākamajā plānošanas periodā, kā arī izskatīja aktivitāšu plānu uzņēmējdarbības attīstībai.